Dizin ve
Arama Motoru
Ayrıntılı Arama
XML syndication
Google

Eğitim

Eğitim linkleri, okullar, özel ders veren öğretmenler, dersler, ödevler, bilim dalları ve eğitim hakkında bilgiler veren öğretim ve eğitim linkleri.
Education Services - Work And Travel. EduYork Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim, yaşam ve çalışma deneyimi kazanmak isteyen Türk gençlerinin yurtdışında eğitim ve kültürel değişim programlarına giderken ilkeli ve etik bir servisle, gerçekçi bilgilerle donatılarak programlara katılmalarını sağlayan ve hedefleyen bir eğitim danışmanlık kurumudur. Başta Amerika, İngiltere ve Kanada olmak üzere Avrupa'da ve dünyadaki pek çok prestijli okul ve kurumun dil kursu, lisans ve lisansüstü, diploma, staj ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Deneyimli danışman kadrosuyla Türkiye'de İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir ofislerinde faaliyet göstermektedir. EduYork, temsilcilik anlaşması bulunan okullar için öğrencilere ücretsiz servis vermektedir. EduYork, özellikle Amerika ve diğer ülkelerdeki Work And Travel ve Internship Programları gibi çalışma programlarını yılların uzmanlığıyla sunmaktadır. EduYork bünyesinde Türkiye’de ilk defa Work And Travel programına katılmış, ilk defa programı Turkiye’ye tanıtmış ve danışmanlığını yapmış, yurtdışı eğitim danışmanlık sektöründe uzun yıllar calışmış deneyimli bir eğitim danışmanlık kadrosu bulundurmaktadır. EduYork'un misyonu, Türk bireylerinin yurtdışındaki eğitim ve deneyim programlarına katılımlarını artırarak, katılımcıların kişisel olarak gelişim, vizyon ve deneyimlerine katkılarını sağlamak; yurtdışı programları sayesinde kazanımları ile ülkelerini etkili bir şekilde temsil ile Türk milletine yurtdışı ve yurtiçinde etkin bir şekilde hizmet edebilmelerine olanak sağlamaktır. EduYork'un vizyonu, temsil ettiği yurtdışı eğitim ve çalışma programlarında liderlik etmesi ve bazı programların organizasyon sağlayıcısı konumuna gelmesidir.
http://www.eduyork.com
(Tıklanma: 0; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 28, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
SMMM STAJA BAŞLAMA ve STAJA BAŞLAMA SINAVI SETLERİ SATIŞI.
http://www.stajabaslama.net
(Tıklanma: 0; Yorumlar: 0; Eklenme: Aug 15, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Germanica egitim kurumu viyana'da almanca kurslari önermektedir. Yüksek egitimli ögretmenler tarafindan hos bir ortamda almanca ögrenin. Sirketimiz avusturya ic isleri bakanligin'dan onaylanmistir. Sizi karsilamakta memnuniyet duyariz. www.germanica.atrne-posta:office@germanica.atrnrn
http://www.germanica.at
(Tıklanma: 14; Yorumlar: 0; Eklenme: Jan 31, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sıralama : Alfabetik Tarih Rank Tıklanma    artan | azalan
Adsense
Değerliler
Istatistikler
Site Sayısı : 13
Kategori Sayısı : 12